Dáváme příležitost čerstvým absolventům i studentům posledních ročníků bez praxe. Nastartuj svojí kariéru u nás!Více informací
Jsme skvělá parta mladých lidí, kteří spolu sdílejí nejen pracovní dobu, ale i volný čas. Více informací

Aktuálně hledáme kolegy na pozice

V případě, že máš zájem u nás pracovat, věnuj pozornost právě vypsaným výběrovým řízením 😉

  • Pracovník/ce zákaznického servisu s Polštinou

Pracovník/ce zákaznického servisu s Polštinou

  • 12 Květen, 2020

V naší nákupní galerii momentálně rozšiřujeme řady a hledáme pro naše zákaznické oddělení novou kolegyňku nebo nového kolegu s aktivní polštinou.  🙂

Jak to u nás chodí – co bys měl vědět, než se přihlásíš: 

Náš […]

  • UKONČENO | Pracovník/ce zákaznického servisu

UKONČENO | Pracovník/ce zákaznického servisu

  • 17 Duben, 2020

V naší nákupní galerii momentálně rozšiřujeme řady a hledáme pro naše zákaznické oddělení novou kolegyňku nebo nového kolegu.  🙂

Jak to u nás chodí – co bys měl vědět, než se přihlásíš: 

Náš tým tvoří momentálně […]

Všechny volné pozice

Nabídka pracovních příležitostí pro studenty

Studentům nabízíme start v naší společnosti. Co vše se u nás jako brigádník naučíš? Mrkej 🙂

 

 

Pravidelně rozšiřujeme náš litický tým o další kolegy (obvykle před vánoční sezónou nebo dle potřeby), protože u nás brigádničí především studenti, čas od času nás některý z nich kvůli studijním povinnostem opustí. I když se neradi loučíme, je to pro nás příležitost poznat někoho nového a pro tebe šance zajistit si pravidelný příjem aniž by tě to omezilo ve studiu. Vždy, když nabíráme nové brigádníky, dáváme to vědět aktualizovaným příspěvkem 😉

  • Brigáda na Doubravce

Začněte úspěšnou kariéru právě u nás

Jsme moderní ecommerce společnost, jež se zabývá především provozem internetové nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz a PoštaZdarma.cz. Sídlíme v hlavním městě piva – krásné Plzni. Své kanceláře máme již na dvou pobočkách – na Doubravce a v Liticích.

Firemní benefity – být součástí rodiny ♥ATELI♥ znamená užívat si pravidelné benefity v příjemném a neformálním prostředí. Každé pondělí si pochutnáváme na sladké snídani protože #sweetmonday, ve středu si dáváme svačinku od Zdravá svačina, ve čtvrtek nějaké to ovoce a v pátek pro změnu slanou snídani. Naším oblíbeným kuchyňským pomocníkem je kávovar, který umí božsky dobré kafe 🙂 V létě máme dostatečnou zásobu nanuků a pravidelně grilujeme na naší zahrádce. Každý zaměstnanec samosebou disponuje zaměstnaneckou slevou na zboží z  našich eshopů. Klouzavá pracovní doba je pro nás samozřejmostí stejně jako fakt, že neděláme a nebude dělat na směny. Hlavně ale spolu pravidelně zakoušíme různé sportovní, adrenalinové a gastronomické zážitky.

Uplatnění u nás najdou marketéři, produkťáci, překladatelé a rodilí mluvčí, programátoři a další administrativní pracovníci. Sleduj aktuální volné pozice! A pokud máš na nás nějakou otázku, stačí jen napsat.

Příjemné pracovní prostředí – zajistit našim zaměstnancům příjemné pracovní prostředí je pro nás prioritou!  Žádná upjatá firemní kultura. Chceme se přece v práci cítit dobře!

Firemní akce – Věříme, že odpočinek je stejně důležitý jako samotná práce, proto se spolu chodíváme odreagovat na sport nebo do hospůdky.

Pravidelně spolu podnikáme teambuildingové akce, chodíme na blowling, laser tag nebo na pizzu či plzeňské pivo.

Pracovní prostředí

Pracujeme v kancelářském komplexu blízko centra Plzně s krásným výhledem na katedrálu sv. Bartoloměje a celé město. Nedaleko kanceláří jsou zastávky MHD a před budovou lze vždy zaparkovat. V areálu se nachází restaurace a školka.

Zajistit našim zaměstnancům příjemné pracovní prostředí je pro nás prioritou.

Každý zaměstnanec má přidělené své pracovní místo a nenajde se u nás nikdo, kdo by pracoval s méně než dvěma monitory. Pravidelně podnikáme teambuildingové sportovní akce, nejoblíbenější je LASER TAG, kde má každý zaměstnanec příležitost střelit si do svého nadřízeného 🙂 .

Sídlíme ve světlých a moderně vybavených klimatizovaných prostorách. Zaměstnanci mají k dispozici běžné vybavení kuchyňky, o polední pauze se mohou natáhnout na pohovku a třeba si číst.

Níže najdete fotografie našich kanceláří:

 

Firemní akce

Pravidelně spolu podnikáme teambuildingové akce, chodíme na blowling, laser tag nebo na pizzu či plzeňské pivo.

Věříme, že odpočinek je stejně důležitý jako samotná práce, proto se spolu chodíváme odreagovat na sport nebo do hospůdky.

Níže najdete fotografie z našich odpočinkových akcí:

 


 

Proč pracovat u nás

Práce u nás Vás bude bavit - Tvoříme budoucnost, úspěšně přenášíme nákupy i těch nejmenších drobností do online světa.

K práci používáme moderní technologie a vyžíváme se v online marketingu. Všechno měříme a analyzujeme a poté z toho vyvozujeme komerční úspěchy. Pracujeme v rychlém tempu, pracovní postupy se mění každý den. V případě, že máte zájem u nás pracovat a stát se součástí našeho týmu, věnujte pozornost právě vypsaným výběrovým řízením, ve kterých najdete postup pro první kontakt.

První dojem je vždycky důležitý a proto Vám doporučujeme zaslat motivační dopis a stručný životopis s fotkou, ve kterém uveďte, v čem jste dobří a co máte za sebou. Umíme ocenit dobré jazykové znalosti, proto pokud nějaký světový jazyk ovládáte, neváhejte se o tom zmínit nebo v něm rovnou zašlete motivační dopis.

Každá pracovní pozice má na pracovníka své individuální požadavky, proto pokud se na jednu nebudete hodit, zkuste nám napsat příště na jinou.

 

 

Studuješ? Začni svoji úspěšnou kariéru v ATELI

Stáž v naší společnosti je vynikající začátek kariéry - Řídíme se heslem Hire for attitude, train for skill. V rámci našeho trainee programu dokážeme zaměstnat a vyškolit schopné studenty či absolventy bez praxe pro jejich budoucí kariéru u nás i kdekoliv jinde.

Máš-li chuť pracovat a učit se nové věci, můžeš u nás zkusit své štěstí. Praxe u nás ti dá cenné zkušenosti z online businessu, které ve škole ani na brigádě v supermarketu nikdy nepochytíš. Práce u nás tě bude bavit, není monotónní, každý den se přiučíš novým věcem. Nepropadej však zdání, že pracovat u nás je brnkačka, naopak, je to dřina, ale výsledky tvé práce tě budou naplňovat. Pokud nás během trainne programu zaujmeš, můžeme ti dát šanci po praxi nastoupit na full-time.

 

 

Staňte se součástí úspěšného týmu

Ing. Lukáš Česal
Ing. Lukáš ČesalCTO
Lukáš je náš hlavní vývojář. Jeho dítkem je virtuální galerie PoštovnéZDARMA.cz. Po práci rád sedlá svou mašinu a brázdí přenádhernou plzeňskou krajinu.
JUDr. Tomáš Česal
JUDr. Tomáš ČesalCEO
Tomáš je tak trochu vizionář a má zálibu v budování všeho možného. Po práci si rád zahraje na garmošku.