V naší nákupní galerii momentálně rozšiřujeme řady a hledáme pro naše zákaznické oddělení novou kolegyňku nebo nového kolegu s aktivní polštinou.  🙂

Jak to u nás chodí – co bys měl vědět, než se přihlásíš: 

Náš tým tvoří momentálně samé mladé holky. To nutně neznamená, že pro ně hledáme zrovna kolegyni. Hledáme ale určitě někoho, kdo si s nimi bude rozumět a do kolektivu zapadne. Protože práce na zákaznickém servisu znamená dřinu, schopnost pracovat rychle a precizně a soustředit se na více věcí najednou, musíš mít multitasking v malíku. Soudržnost týmu je pro nás na prvním místě, tudíž hledáme někoho, kdo bude týmový hráč, bude schopný ostatní podpořit a zasmát se s nimi. Tam, kde panuje dobrá nálada, se pracuje nejlépe, nestojíme tedy o žádné morouse a vzteklouny. 

Pracovní doba je na zákaznickém pevně daná. Momentálně se k nám zákazníci dovolají od 9 do 20 hod. Pracujeme na dvě směny. Každý týden si dopředu domluvíme, kdo bude kdy chodit. Někdy pracujeme také z domova.

A jak by vlastně vypadal tvůj pracovní den? Každá z holek na zákaznickém servisu se věnuje telefonování, to znamená, že v době, kdy je v provozu telefonická linky zvedá telefon a pomáhá našim zákazníkům s jejich dotazy. Krom telefonu se s námi zákazníci mohou spojit také prostřednictvím emailu. Při jejich zpracování využíváme předpřipravené odpovědi a pracujeme s naším databázovým systémem. Využíváme také možnosti chatování – píšeme si se zákazníky na facebooku. Je toho samozřejmě mnohem více, co se u nás na zákaznickém oddělení naučíš. Nepožadujeme praxi, vše si sami zaučíme. 

A co za to? Nabídneme ti motivující úkolové ohodnocení, které se bude odvíjet hlavně od toho, jak budeš pracovat. Máš tak jistotu, že když si mákneš, na tvé výplatě to bude znát. Krom toho nabízíme další pravidelné a týmové odměny. Máš možnost si napracovat hodiny, pracovat o víkendech a jak již bylo řečeno, také doma, kde ti k práci postačí počítač.

Naše pracoviště se nachází v Plzni na Doubravce. Několikrát týdně si dopřáváme zdravé svačinky, snídaně, ovoce a jiné dobroty. Máme kávovar, který dle zcela nezaujatého průzkumu produkuje hrozně dobré kafe ♥ Máme k dispozici zahrádku s grilem, který zejména v létě nezahálí. I když je nám na Habrmannově náměstí hezky, někdy spolu taky vyrazíme mimo kanceláře. Máme rádi akce všeho druhu a  teambuildingy nepořádáme jen jednou do roka z povinnosti. Ať už jde o sport, vědomostní hry či posezení u vychlazené dvanáctky, rádi se spolu bavíme. Přátelský kolektiv je pro nás prostě na prvním místě! 😉 Jsme #Dogfriendy office, občas tak můžeš v kanceláři narazit na roztomilého chlupáče nebo si přivést svého vlastního mazlíčka.

 

Co od tebe očekáváme ? 

 • spolehlivost, pečlivost
 • pozitivní vztah k zákazníkům
 • schopnost pohotově komunikovat 
 • ochotu pravidelně telefonovat 
 • znalost práce na PC
 • znalost polského jazyka slovem i písmem

Náplň tvojí práce ?

 • odpovídání na dotazy zákazníků (telefon, mail, chat)
 • vyřizování reklamací
 • práce ve firemním systému

Co ti můžeme nabídnout ? 

 • práci na hlavní pracovní poměr
 • úkolovou odměnu ( 20 000 – 35 000 )
 • občerstvení na pracovišti (káva, voda, ovoce, svačinky)
 • zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
 • společenské akce, teambuildingy
 • různorodou práci v mladém kolektivu

 

Jsi náš budoucí kolega? Napiš nám na tereza.uhlirova@ateli.cz nebo použij formulář níže. Rádi tě k nám pozveme 🙂

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti ATELI Development, s.r.o. a v databázích třetích stran v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.