Už je to tu zas! Už zase hledáme produkťáky! Nepropásni tentokrát svou šanci a skoč po své vysněné pozici dokud máš možnost 🙂 Když zavzpomínáme na svoje začátky, pozice produkťáka na pracovním trhu téměř neexistovala (nebo alespoň ne taková, jako u nás). Dnes už je situace jiná. Konkurenční eshopy nám rostou jak houby po dešti a my už se občas setkáme s někým kdo má tuhle atraktivní položku v životopisu. To ale nic nemění na tom, že nejsme jako ostatní eshopy. Máme vlastní pravidla, vlastní systém, vlastní způsob ohodnocení odvedené práce. Každého nového člena týmu si pečlivě zaučíme. Nemáme přehnaná kritéria a nezáleží nám na tom, kolik máš titulů nebo kolik let sis už stihl odpracovat. Vážíme si mladých lidí a věříme, že také oni chtějí a umí makat. Nastavujeme svobodné pracovní prostředí a rádi podporujeme mladé talenty. Zaměřujeme se na motivaci zaměstnanců, protože víme, jak dokáže hnát dopředu. Nejsme jen atraktivní položkou do životopisu. U nás chce opravdu pracovat každý ♥

Znáš nás? Aneb pokud nás máš přečtené, zopakuj si – pokud ne, dávej pozor! 

Náš tým produkťáků tvoří jak holky, tak kluci. Chodí do práce tak, jak jim to zrovna vyhovuje. Podle potřeby si berou #homeoffice nebo si napracovávají hodiny. Mají přehled o tom, kolik si každý měsíc vydělají už v jeho průběhu. Svůj výdělek mohou přímo ovlivnit. Jak? Vybírají úspěšné produkty. Mají přehled o aktuálních trendech, ví co letí, baví je sledovat co se prodává a nebo mají dokonce vášeň pro nakupování jako takové. Pak se jim daří vybírat produkty, které se prodávají a tím i dosáhnout na pěkné provize. Někteří mají chuť zapojit se přímo do naší marketingové sítě a rozjet svou kariéru na plné obrátky. Nikoho do ničeho nenutíme. Práce produkťáka je svobodná a pohodová. Žádný stres, žádné termíny… Jen klid u počítače a práce s textem.

Naše nákupní galerie nabízí širokou škálu sortimentu. Snažíme s naslouchat přáním našich zákazníků a situaci na trhu (a taky se řídíme sezónou). Největší zájem je stabilně o módu pro každého a módní doplňky, jako jsou hodinky, šperky, apod.. Proto by žádnému našemu produkťákovi nemělo být toto odvětví cizí. Produkty vybíráme přímo z dodavatelské databáze, která je nevyčerpatelná. Zároveň bychom se teď chtěli více zaměřit na kategorie, které už vyžadují trochu odbornější vhled. Jsou to ‚technické‘ produkty jako elektronika, nářadí, auto-moto apod. Cítíš se být odborníkem či alespoň znalcem některé z těchto kategorií? Pak se můžeš stát naším produktovým specialistou. To je pozice, na které můžeš skvěle zúročit hodiny, které jsi věnoval svému koníčku a zaměřit se na to, co tě baví a čemu rozumíš. Pokud máš pocit, že by ses chtěl profilovat spíše jako produktový specialista, poděl se s námi o své znalosti!

Proces „naskladnění“ produktu na naše stránky obnáší nejen jeho výběr, ale také pečlivý překlad informací o produktu z angličtiny do češtiny a výběr pěkných produktových fotografií. Používáme grafické programy, abychom si tu a tam nějakou tu produktovou fotku upravili. Pokud máš s nějakým grafickým editorem již zkušenost, bude se ti hodit. Každý z kolegů si sám volí program, ve kterém se mu pracuje nejlépe. Práce s naším systémem je jednoduchá a naučí se jí každý. Pojďme si vyzdvihnout to nejpodstatnější o naší firemní kultuře:

volná pracovní doba
– možnost #homeoffice
– #dogfriendlyoffice & #children-friendly office
– sladké i zdravé občerstvení na pracovišti
– možnost výhodného dovozu obědů
– přátelský mladý tým
– společné akce a výlety (hory, koupačky, grilovačky)
– uplatnění pro uchazeče bez praxe
– motivační provizní ohodnocení

Máme poměrně nové pracoviště v Plzni na Doubravce. V naší Habrmannce je to útulné. Máme malou zahrádku s grilem, kde se dá posedět či vyvenčit psíka nebo dítě. Několikrát týdně nám sem vozí zdravé svačinky, snídaně, ovoce a jiné dobroty. Máme rádi společenské akce všeho druhu (sport, vědomostní hry, posezení u vychlazené dvanáctky). Přátelský kolektiv je pro nás prostě na prvním místě! 😉

Co od tebe očekáváme

 • spolehlivost, pečlivost
 • mírně pokročilá znalost angličtiny
 • znalost práce s PC

Co budeš dělat

 • plnit naši nákupní galerii produkty
 • výhledově se můžeš věnovat online marketingu

Co ti můžeme nabídnout

 • práci na hlavní pracovní poměr
 • odměnu 25.000 – 40.000 (provizní systém)
 • občerstvení na pracovišti (káva, voda, ovoce, svačinky)
 • zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
 • společenské akce, teambuildingy
 • klidnou práci v mladém kolektivu

Chceš se k nám přidat? Dej nám to vědět! Napiš nám na personalni@ateli.cz nebo použij formulář níže. Těšíme se 😉 

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti ATELI, s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.