Přijmeme nového experta do našeho produkťáckého týmu. Znalce, který obohatí náš eshop o produkty, které mají šťávu! Zvědavce, který má co dočinění s pozitivním nábojem. Specialistu, který srší poznatky. Zkrátka kolegu, kterého přitahuje vše, co má v názvu elektro. V naší nevyčerpatelné databázi produktů na něj čekají chuťovky z technických kategorií jako jsou mobily, tablety a doplňky k nim, herní konzole, PC příslušenství,  chytré hodinky, nabíječky a baterie, zdroje a redukce, sluchátka, foto a video atd.

Náš tým produkťáků tvoří jak holky, tak kluci. Podle potřeby si berou #homeoffice nebo si napracovávají hodiny. Mají přehled o tom, kolik si každý měsíc vydělají už v jeho průběhu a mohou to ovlivnit. Pokud ráno vyráží do práce, těší se na své fajn kolegy. Práce produkťáka je svobodná a pohodová. Jen klid u počítače a práce s textem. Každého nového člena týmu si pečlivě zaučíme. Nemáme přehnaná kritéria a nezáleží nám na tom, kolik máš titulů nebo kolik let sis už stihl odpracovat. Vážíme si mladých lidí a věříme, že také oni chtějí a umí makat. Nastavujeme volné pracovní prostředí a rádi podporujeme mladé talenty. Zaměřujeme se na motivaci zaměstnanců, protože víme, jak dokáže hnát dopředu. Podporujeme balanc mezi rodinou a kariérou. Nejsme jen zastávkou na přechodnou dobu. Máme nové pracoviště v Plzni na Doubravce. V naší Habrmannce je to útulné. Máme malou zahrádku s grilem, kde se dá posedět či vyvenčit psíka nebo dítě. Několikrát týdně nám sem vozí zdravé svačinky, snídaně, ovoce a jiné dobroty. Máme rádi společenské akce všeho druhu (sport, vědomostní hry, posezení u vychlazené dvanáctky ♥)…

Naše firemní kultura v několika bodech:

flexibilní pracovní doba
– možnost #homeoffice
– #dogfriendlyoffice & #children-friendly office
– sladké i zdravé občerstvení na pracovišti
– možnost výhodného dovozu obědů
– přátelský mladý tým
– společné akce a výlety (hory, koupačky, grilovačky)
– uplatnění pro uchazeče bez praxe
– motivační provizní ohodnocení

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

Chodil na technicky orientovanou školu jako je elektrotechnika, průmyslovka nebo strojárna. Rád se vrtá v počítačích a drobné elektronice. Rozumí návodům, ale někdy je ani nepotřebuje. Když si neví maminka rady s novou tiskárnou, může mu zavolat. Když si přítelkyně vybírá nový telefon, dokáže jí poradit a srovnat parametry, které jí zajímají. Tráví hodiny u PC a hltá články ze světa mobilů a počítačů. Orientuje se v novinkách na trhu a rád je zkouší. Zná různé skupiny a diskuze, kde se řeší. Dokáže si doma leccos opravit úplně sám a ještě ho to baví. Pokud potřebuje přece jen nějaký návod nebo doporučení, ví kde hledat. Vidí se v teple kanceláře. Může skvěle zúročit hodiny, které věnoval svému koníčku. Je to zkrátka geek, jak se patří.

Jsi to ty? Jsme celí napjatí, až nám o sobě dáš vědět!

Co od tebe očekáváme

 • znalost elektroniky a elektrotechniky
 • spolehlivost, pečlivost
 • základní znalost angličtiny

Co budeš dělat

 • plnit naši nákupní galerii produkty z technických kategorií
 • psát návody k produktům
 • radit zákazníkům

Co ti můžeme nabídnout

 • práci na hlavní pracovní poměr
 • odměnu 25.000 – 40.000 (provizní systém)
 • občerstvení na pracovišti (káva, voda, ovoce, svačinky)
 • zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
 • společenské akce, teambuildingy
 • klidnou práci v mladém kolektivu

Napiš nám na personalni@ateli.cz nebo použij formulář níže. Těšíme se 😉 

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti ATELI, s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.