Pokud máš zájem o brigádu u nás, zanech nám na sebe kontakt, rádi se ti ozveme 😉

Koho hledáme?

V nákupní galerii PoštaZdarma.cz neúnavně bojujeme za objednávky bez poštovného! A protože se staráme o stále větší počet zákazníků, hledáme další brigádníky, kteří se k našemu boji připojí 😀

Proč bys měl brigádničit zrovna u nás?

Naučíš se něco, co se ti bude v budoucnu hodit! Přidáš si pěknou položku do životopisu, nasbíráš praxi z oblasti administrativy a správy systému eshopu a dozvíš se praktické informace, které ti ve škole neřeknou. Navíc tě to bude bavit 🙂 Žádná těžká dřina a počítání minut do konce směny… A to není vše!

Směny si naplánuješ tak, jak se to hodí tobě. Brigádu tak můžeš snadno zkombinovat třeba se školou a dalšími aktivitami 😉 Po domluvě můžeš občas pracovat i z domova. Pokud ale dorazíš do kanceláře, litovat nebudeš! Každé pondělní si dáváme sladkou snídani, ve středu zdravou svačinku a v pátek doplňujeme vitamíny.

Po práci spolu rádi zajdem na jedno nebo něco podnikáme. Brigádníci jsou u nás součástí týmu ♥ Správnou dávku adrenalinu nám pravidelně přináší laser game, baví nás deskovky, holdujeme vědomostním hrám a nebráníme se ani netradičním zážitkům. Na vlastní kůži jsme si tak vyzkoušeli virtuální realitu, naší fyzičku prověřily wakeboardy, nezalekli jsme se ani únikovky a nápady nám rozhodně nedochází…

Aktuálně potřebujeme nabrat nové brigádníky na naskladňování produktů, správu objednávekkomunikaci se zákazníky. Pracovní nabídka je vhodná pro studenty.

 

Požadujeme

  • spolehlivost, pečlivost
  • znalost práce s PC
  • min. 20 hodin týdně

Nabízíme

  • úkolovou odměnu (100-130 Kč/hod)
  • forma spolupráce na DPP
  • pracovní doba po domluvě
  • občerstvení na pracovišti (káva, voda, ovoce)
  • zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
  • společenské akce, teambuildingy

Přijmeme brigádníky. Líbí se ti naše nabídka a máš pocit, že máš podobnou krevní skupinu jako my? Tak nám pošli svůj životopis (a neostýchej se přiložit fotku). Ráditě pozveme k nám na pokec! Použít můžeš formulář níže nebo mail personalni@ateli.cz .

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti ATELI, s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.