Pokud Vás pozice zajímá a vyhovovala by Vám spolupráce na zkrácený úvazek (nebo brigádně), máte stále šanci se přidat do našeho týmu!

S blížící se hlavní sezónou v našem eshopu vždy rozšiřujeme naše řady, abychom se dokázali v co nejkratším čase věnovat všem našim zákazníkům. Považuješ se za výřečného, odolného a pozitivně naladěného člověka? Láká tě práce na zákaznickém oddělení? Pak pokračuj ve čtení 🙂

Jak to u nás chodí – co bys měl vědět, než se přihlásíš 

Náš tým tvoří momentálně samé mladé holky. To nutně neznamená, že pro ně hledáme zrovna kolegyni. Hledáme ale určitě někoho, kdo si s nimi bude rozumět a do kolektivu zapadne. Protože práce na zákaznickém servisu znamená dřinu, schopnost pracovat rychle a precizně a soustředit se na více věcí na jednou, musíš mít multitasking v malíku. Soudržnost týmu je pro nás na prvním místě, tudíž hledáme někoho, kdo bude týmový hráč, bude schopný ostatní podpořit a zasmát se s nimi. Tam, kde panuje dobrá nálada se pracuje nejlépe, nestojíme tedy o žádné morouse a vzteklouny 🙂

Pracovní doba u nás není pevně daná. Po domluvě si ji každý může upravovat dle potřeby. Někdy pracujeme i z domova. Nemáme žádné směny, ale vždy si týden dopředu domluvíme, kdo bude kdy chodit. A jak by vlastně vypadal tvůj pracovní den? Každá z holek na zákaznickém servisu se věnuje telefonování, to znamená, že v době, kdy je v provozu telefonická linky zvedá telefon a pomáhá našim zákazníkům s jejich dotazy a problémy. Momentálně se k nám dá dovolat od 09 do 16 hod. Krom telefonu se s námi zákazníci mohou spojit také prostřednictvím emailu. Při jejich zpracování využíváme předpřipravené odpovědi a pracujeme s naším databázovým systémem. Využíváme také možnosti chatování – píšeme si se zákazníky na facebooku. Je toho samozřejmě mnohem více, co se u nás na zákaznickém oddělení naučíš. Nepožadujeme praxi, vše si sami zaučíme. Důležité je, aby ses rád učil nové věci a byl pracovitý.

A co za to? Nabídneme ti motivující úkolové ohodnocení, které se bude odvíjet hlavně od toho, jak budeš pracovat. Máš tak jistotu, že když si mákneš, na tvé výplatě to bude znát. Krom toho nabízíme další pravidelné a týmové odměny. Máš možnost si napracovat hodiny, pracovat o víkendech a jak již bylo řečeno, také doma, kde ti k práci postačí počítač.

Máme poměrně nové pracoviště v Plzni na Doubravce. Několikrát týdně si dopřáváme zdravé svačinky, snídaně, ovoce a jiné dobroty. Máme kávovar, který ale zcela nezaujatého průzkumu produkuje hrozně dobré kafe ♥ Máme k dispozici zahrádku s grilem, který zejména v létě nezahálí. I když je nám na Habrmannově náměstí hezky, někdy spolu taky vyrazíme mimo kanceláře. Máme rádi akce všeho druhu a  teambuildingy nepořádáme jen jednou do roka a z povinnosti. Ať už jde o sport, vědomostní hry či posezení u vychlazené dvanáctky, rádi se spolu bavíme. Přátelský kolektiv je pro nás prostě na prvním místě! 😉 Jsme #Dogfriendy office, občas tak můžeš v kanceláři narazit na roztomilého chlupáče nebo si přivést svého vlastního mazlíčka.

Co od tebe očekáváme

 • spolehlivost, pečlivost
 • pozitivní vztah k lidem a komunikaci
 • ochotu pravidelně telefonovat
 • znalost práce s PC

Co budeš dělat

 • odpovídat na dotazy zákazníků (telefon, email, chat)
 • vyřizovat reklamace

Co ti můžeme nabídnout

 • práci na hlavní pracovní poměr
 • úkolovou odměnu (20.000 – 30.000)
 • občerstvení na pracovišti (káva, voda, ovoce, svačinky)
 • zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
 • společenské akce, teambuildingy
 • různorodou práci v mladém kolektivu

Chceš se k nám přidat? Dej nám to vědět! Napiš nám na personalni@ateli.cz nebo použij formulář níže. Těšíme se 😉 

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti ATELI, s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.